VÅRE ENGASJERTE ANSATTE

Vi er lidenskapelig opptatt av film og bruk av film som virkemiddel i kommunikasjon. Vi har 17 dedikerte ansatte, som jobber for å produsere filmer som forteller historier som er engasjerende og som har en verdi for både avsender og mottaker. Vi jobber for at våre kunder skal kunne fortelle sine historier på en god og effektfull måte og treffe målgruppen på best mulig måte.

På jobb er vi også opptatt av det sosiale og til lunsj samles vi for et svært god måltid, laget av vår fantastiske Masterchef, Gro.

Anne Kathrine Lippert
Grafisk Designer
mail: anne@snoball.no
tlf: 951 63 533

Andreas Krogsæther
Grafiker & Klipper
mail: andreas@snoball.no
tlf: 470 96 873


Egil Pedersen
Regissør
mail: egil@snoball.no
tlf: 915 81 530

Emilie Beck
Regissør
mail: emilie.beck@snoball.no
tlf: 986 08 695

Gro Hølmebakk
Masterchef
mail: gro@snoball.no
tlf: 481 98 998

Hege Aubell
Økonomiansvarlig
mail: hege@snoball.no
tlf: 482 82 821

Hilde Holmesland
Produksjonsleder
mail: hilde@snoball.no
tlf: 911 78 990

Helen Prestgard
Produsent
mail: helen@snoball.no
tlf: 469 05 002


Ingvild Søderlind
Regissør
mail: ingvild@snoball.no
tlf: 932 94 889

Jonny Westernes
Produsent
mail: jonny@snoball.no
tlf: 905 71 841

Lene Markeng
Produksjonsleder
mail: lene@snoball.no
tlf: 415 22 041

Mari Finnestad
Regissør
mail: mari@snoball.no
tlf: 970 80 096

Marianne Kleven
Regissør
mail: marianne@snoball.no
tlf: 922 49 290

Stian Kjørstad
Klipper & Let-regi
mail: stian@snoball.no
tlf: 995 08 137


Simen B. Stafseng
Teknisk ansvarlig & Klipp-/fotoassistent
mail: simen@snoball.no
tlf: 984 43 987


Tina S. Harsheim
Leder for Kommunikasjon
& Sosiale Medier
mail: tina@snoball.no
tlf: 971 37 172

Tore Meling
Daglig Leder
mail: tore@snoball.no
tlf: 900 99 713