VÅRE ENGASJERTE ANSATTE

Snöball Film har slått seg sammen med selskapet Leidar. Sammen har vi blitt en ledende fullservice leverandør av kommunikasjonstjenester. I tillegg til film vil vi nå tilby strategisk kommunikasjon, visuelle tjenester, nettsideutvikling, medierelasjoner, digitale tjenester og sosiale medier.

Dette gir oss og deg en helt unik mulighet!

Vi er lidenskapelig opptatt av film og bruk av film som virkemiddel i kommunikasjon. Vi jobber for å produsere filmer som forteller historier som er engasjerende og som har en verdi for både avsender og mottaker. Vi jobber for at våre kunder skal kunne fortelle sine historier på en god og effektfull måte og treffe målgruppen på best mulig måte.

På jobb er vi også opptatt av det sosiale og til lunsj samles vi for et svært god måltid, laget av vår fantastiske Masterchef, Gro.

Anne Kathrine Lippert
Grafisk Designer
mail: anne.lippert@leidar.com
tlf: 951 63 533

Andreas Krogsæther
Grafiker & Klipper
mail: andreas.o.krogseather@leidar.com
tlf: 470 96 873


Egil Pedersen
Regissør
mail: egil.pedersen@leidar.com
tlf: 915 81 530

Emilie Beck
Regissør
mail: emilie.beck@leidar.com
tlf: 986 08 695

Gro Hølmebakk
Masterchef
mail: gro.hoelmebakk@leidar.com
tlf: 481 98 998

Hege Aubell
Økonomiansvarlig
mail: hege.aubell@leidar.com
tlf: 482 82 821

Hilde Holmesland
Produksjonsleder
mail: hilde.holmesland@leidar.com
tlf: 911 78 990

Jonny Westernes
Produsent
mail: jonny.westernes@leidar.com
tlf: 905 71 841

Lene Markeng
Produksjonsleder
mail: lene.markeng@leidar.com
tlf: 415 22 041

Mari Finnestad
Regissør
mail: mari.finnestad@leidar.com
tlf: 970 80 096

Marianne Kleven
Regissør
mail: marianne.kleven@leidar.com
tlf: 922 49 290


Simen B. Stafseng
Teknisk ansvarlig & Klipp-/fotoassistent
mail: simen.stafseng@leidar.com
tlf: 984 43 987


Tina S. Harsheim
Leder for Kommunikasjon
& Sosiale Medier
mail: tina.harsheim@leidar.com
tlf: 971 37 172

Tore Meling
Daglig Leder
mail: tore.meling@leidar.com
tlf: 900 99 713